WYKAZ ZAKŁADÓW

Wykaz przechowywanej dokumentacji akt osobowych i płacowych przejętych z upadłych, zlikwidowanych jednostek:
  • AGA-DOM Sp. z o.o. (Jawor), 1995 - 2018
  • Agencje Mienia RELIQUM (Wałbrzych), 1992 - 2013
  • Agro Energia Polska Sp. z o.o. (Szczedrzykowice), 2015 - 2018
  • AGROTECH Ciepłowody Sp. z o. o. + Kółka Rolnicze (Ciepłowody), 1977 - 2011
  • AMFORA (Wrocław), 1990 - 2009
  • Apteka "Pod Eskulapem" (Bystrzyca Kłodzka), 1993 - 2011
  • AS-TARTAK PPHU-TARTAK (Bystrzyca Kłodzka), 2000 - 2003
  • AUTOVERS MDN Natalia Urbanik (Lubin), 2007 - 2012
  • AUTOVERS Spółka Jawna (Lubin), 1994 - 2008
  • Bar Uniwersalny Grażyna Jarosz (Ząbkowice Śląskie), 1991 - 2019
  • Bardeckie Zakłady Papiernicze (Bardo), 1976 - 2005
  • Biuro Podróży Zbigniew Staniszewski "Orbis" (Wałbrzych), 1992 - 2020
  • Bystrzycki Zakład Doskonalenia Zawodowego (Bystrzyca Kłodzka), 1960 - 2000
  • Bystrzyckie Zakłady Przemysłu Zapałczanego (Bystrzyca Kłodzka), 1966 - 1999
  • Centrala Nasienna (Ząbkowice Śląskie), 1975 - 1993
  • CONCORDIA ZP Legnica z siedzibą w Bolesławcu (Legnica), 2004 - 2018
  • CORNEX LTD. Sp. z o.o Bąków z siedzibą we Wro (Bąków), 2001 - 2007
  • DANIPOL Sp. z o.o. ZAKMET Polkowice (Polkowice), 1989 - 2008
  • DIORATON Sp. z o. o. (Dzierżoniów), 1995 - 1997
  • Dom-Ogród Marta (Nowa Ruda), 2009 - 2020
  • Dragon Sports Sp. z o.o. (Jelenia Góra), 2008 - 2020
  • DROSERA Sp. z o. o. (Lubin), 2009 - 2012
  • Elsol Krzysztof Eliasz (Lubań), 2002 - 2016
  • EURO-FINANSE Sp. z o.o. (Legnica), 0 - 0
  • EUROMATCH Sp. z o.o. (Bystrzyca Kłodzka), 1996 - 2017
  • Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa „KLON” (Bystrzyca Kłodzka), 1990 - 1995
  • Floren Gudepol Sp.z o.o. S.k. (Legnica), 2019 - 2021
  • Fundusz Wczasów Pracowniczych (Międzygórze), 1960 - 2003
  • Gminna Spółdzielnia "SCH" (Bolesławiec), 1980 - 2018
  • Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaPowiatowy/Państwowy Związek Gminnych Spółdzielni SCH Zakład Obrotu Artykułami Przemysłowymi i Spożywczymi Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Bolesławiec – oddział Lwówek Śląski (Lwówek Śląski), 1976 - 2002
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Bolków), 1961 - 2011
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Bożków), 1976 - 2006
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Grębocice), 1974 - 2014
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Jawor), 1980 - 2002
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Jedlina Zdrój), 1966 - 2015
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Komprachcice), 1981 - 2002
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Legnica), 1980 - 2012
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Łagiewniki), 1980 - 1997
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Męcinka), 1970 - 2018
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Miłkowice), 1971 - 2015
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Nosocice), 1977 - 1997
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Nowa Ruda), 1976 - 2006
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Nysa), 1990 - 2019
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Paczków), 1974 - 2019
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Polkowice), 1965 - 2020
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Ścinawka Średnia), 1976 - 1981
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Świdnica), 1966 - 2018
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Wałbrzych), 1980 - 2011
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Żarów), 1976 - 2015
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Jeżów Sudecki), 1972 - 1977
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Jelenia Góra), 1970 - 2017
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Miłków), 1970 - 1970
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Polkowice), 1970 - 2020
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Piekary), 1979 - 2020
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Jelenia Góra), 1970 - 2016
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Jeżów Sudecki), 1972 - 1977
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Miłków), 1970 - 1994
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Żmigród), 1967 - 2018
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Lubin), 1975 - 2021
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Żmigród), 1970 - 2021
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Lubin), 1975 - 2021
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Korfantów), 1978 - 2022
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Grodków), 1980 - 2022
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Lądek Zdrój), 0 - 2022
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Kamienna Góra), 1981 - 2022
  • Gminna Spółdzielnia SCH (Stara Kamienica), 0 - 0
  • Gminna Spółdzielnia SCH Zgorzelec z siedzibą w Jędrzychowicach (Zgorzelec), 1968 - 2018
  • Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół (Łagiewniki), 1978 - 1991
  • Handlowa Spółdzielnia Pracy ZAOPiS (Świdnica), 1968 - 2018
  • Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Pracy Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni SCH Zakład Usług Gospodarczych (Bystrzyca Kłodzka), 1981 - 1993
  • HURT-DETAL EXPORT-IMPORT Roman Dobecki (Bystrzyca Kłodzka), 1996 - 2003
  • Instalacje Sanitarne – Stanisław Świątek (Strzegom), 2007 - 2011
  • Jednostka Administracji Oświatowej (Bystrzyca Kłodzka), 1981 - 2003
  • Jeleniogórska Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SCH (Jelenia Góra), 2002 - 2014
  • Jeleniogórska Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SCH (Jelenia Góra), 2002 - 2014
  • KGH Zakład Pracy Chronionej V. Wojnar & K. Wojnar Sp. z o.o. (Jedlina Zdrój), 1994 - 2008
  • KONTEX Sp. z o.o. (Ziębice), 0 - 0
  • Kopalnie Skalnych Surowców Drogowych Zakład w Borowie (Borów), 1970 - 1991
  • Koszykarski Klub Sportowy Turów (Zgorzelec), 2006 - 2018
  • M4PLUS Sp. z o.o. (Prochowice), 2008 - 2010
  • MAR-POL Sp. z.o.o. (Bystrzyca Kłodzka), 1992 - 2003
  • MASEŁKO Fabryka Ozdób Choinkowych (Ząbkowice Śląskie), 2003 - 2008
  • Meblarska Spółdzielnia Pracy Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy Usługowa Spółdzielnia Pracy (Bystrzyca Kłodzka), 1980 - 2000
  • Okno Wałbrzych Sp. z o.o. (Wałbrzych), 1999 - 2005
  • Okno Wałbrzych Sp. z o.o. (Wałbrzych), 1999 - 2005
  • ORT JOHANN-POLEN Sp. z o.o. (Nowa Ruda), 1994 - 2017
  • Państwowe Prewentorium (Długopole Górne), 1960 - 1965
  • Państwowy Inspektorat Wodnych Melioracji (Bystrzyca Kłodzka), 1965 - 1970
  • Państwowy Ośrodek Maszynowy (Łagiewniki), 0 - 0
  • Piekarnia "Anna" s.c. Anna Kazik i wspólnicy (Legnica), 2005 - 2016
  • PIO-MAR Piotr Sierechan (Międzylesie), 2009 - 2017
  • Polplast Tech Sp. z o. o. (Polanica Zdrój), 2006 - 2017
  • Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" (Bolesławiec), 1980 - 2011
  • Powszechna Spółdzielnia Spożywców "SPOŁEM" (Grodków), 0 - 0
  • Powszechna Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM” (Bystrzyca Kłodzka), 1977 - 1995
  • Powszechna Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM” (Duszniki Zdrój), 1980 - 2015
  • Powszechna Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM” (Ząbkowice Śląskie), 1968 - 2018
  • PPHU Metal-Kaos Henert Eitlakie (Polanica Zdrój), 1995 - 2004
  • Produkcja i Sprzedaż Dwutlenku Węgla (Duszniki Zdrój), 2000 - 2019
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego (Bystrzyca Kłodzka), 1983 - 1990
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "JEL-SOL" Sp. z o.o. (Jelenia Góra), 1994 - 2022
  • Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej INSAN s. c. (Polkowice), 2008 - 2015
  • Przedsiębiorstwo Mechanizacji Rolnictwa (Bystrzyca Kłodzka), 0 - 0
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „INTER-DEKOR” (Wilków), 1995 - 2006
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eksport-Import DANY Sp. z o.o. (Chojnów), 1993 - 2020
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „BYST-BUD” (Bystrzyca Kłodzka), 1992 - 1999
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „KRAS-WIK” Andrzej Augustyński (Chojnów), 1999 - 2010
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „POLSPAW” Sp. z o.o. (Lubin), 2003 - 2006
  • Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego (Domaszków), 1977 - 2001
  • Przedsiębiorstwo Usług Remontowo-Budowlanych (Wałbrzych), 1974 - 1987
  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „PROCJON” (Kłodzko), 1988 - 1997
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIS Sp. z o. o. (Wałbrzych), 2002 - 2020
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BARMIL” (Bystrzyca Kłodzka), 1992 - 2000
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TRAFICA” (Kłodzko), 1995 - 1999
  • Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Krasnoludki" (Bielawa), 2010 - 2018
  • Przetwórstwo Mięsa – Wyrób Wędlin Gama S.C. (Jedlina Zdrój), 1997 - 1998
  • Przychodnia Rejonowa - historie chorób (Bystrzyca Kłodzka), 1980 - 2003
  • Publiczne Gimnazjum dla Pracujących (Bystrzyca Kłodzka), 2004 - 2018
  • RAKPOL Sp. z o.o. (Świdnica), 1996 - 2003
  • Rejon Drog Miejskich (Bielawa), 1987 - 1992
  • Rejon Dróg Miejskich (Ząbkowice Śląskie), 1988 - 1990
  • Rejonowy Związek Spółek Wodnych (Kłodzko), 1969 - 2007
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (Niwa), 1975 - 1985
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (Stolec), 1982 - 2008
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (Szczytna), 1975 - 2006
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (Grodziszcze), 1971 - 2020
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (Szalejów Dolny), 1978 - 2024
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nagodzicach z siedzibą w Roztokach (Nagodzice), 1980 - 1992
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (Kamieniec Ząbkowicki) (Doboszowice), 1978 - 1995
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna JEDNOŚĆ (Grochowiska), 1981 - 2021
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nieszkowicach (Nieszkowice), 1979 - 2022
  • Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ZGODA (Grodziszcze), 1975 - 2021
  • ROSVIN Piwnice Win P.P. Kłodzkie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej LAS (Kłodzko), 1967 - 2005
  • Sanatorium Uzdrowiskowe „MALWA” Spółdzielnia Usług Socjalnych (Polanica Zdrój), 1996 - 2004
  • Spedycja Transport Wynajem Sp. z o.o. (Świdnica), 1999 - 2011
  • Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Rudnej (Rudna), 1976 - 2024
  • Spółdzielnia Handlowo-Usługowa (Bolesławiec), 1976 - 2008
  • Spółdzielnia Handlowo-Usługowa "Mashandel" (Wałbrzych), 1990 - 2020
  • Spółdzielnia Handlowo-Usługowa „ROLNIK” w Głuchołazach z siedzibą w Nowym Świętowie (Głuchołazy), 1978 - 2019
  • Spółdzielnia Kółek Rolniczych (Głuchołazy), 1972 - 2009
  • Spółdzielnia Kółek Rolniczych (Stoszowice), 1957 - 2023
  • Spółdzielnia Kółek Rolniczych (Olszyna), 1980 - 1991
  • Spółdzielnia Kółek Rolniczych Bardo z siedzibą w Przyłęku (Bardo), 1968 - 1988
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowy Domów Jednorodzinnych „Wodnik” przy Przedsiębiorstwie Budownictwa Wodno-Inżynieryjnego we Wrocławiu – Oddział w Kłodzku (Kłodzko), 0 - 0
  • Spółdzielnia Obsługi Rolnictwa FARMER (Grębocice), 1967 - 2022
  • Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska (Kłodzko), 1997 - 2002
  • Spółdzielnia Pracy BOGMAR (Jelenia Góra), 1971 - 1994
  • Spółdzielnia Pracy „TRANSPED” (Legnica), 1994 - 2002
  • Spółdzielnia Produkcji i Usług Rolniczych (Kłodzko) (Jaszkowa Dolna), 1975 - 2008
  • Spółdzielnia Produkcji Rolnej (Smolec), 1976 - 2018
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Bystrzyca Kłodzka), 1972 - 1999
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Dzierżoniów), 1972 - 1999
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Głogów), 1975 - 1999
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Jawor), 1974 - 2014
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Kłodzko), 1972 - 1999
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Legnica), 1974 - 1999
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Lubin), 1980 - 2011
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Świdnica), 1972 - 1999
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Wałbrzych), 1972 - 1999
  • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego (Ząbkowice Śląskie), 1972 - 1999
  • Spółdzielnia Usług Rolniczych (Dobromierz), 1976 - 2009
  • Spółdzielnie Kółek Rolniczych (Stara Bystrzyca), 1975 - 2000
  • Srebrnogórska Spółdzielnia Pracy AGMA Zakład Produkcji i Usług Technicznych „SPOŁEM” (Srebrna Góra), 1978 - 2004
  • Stowarzyszenie Aktywni dla Długopola Górnego (Długopole Górne), 2008 - 2015
  • STS s.c. Przedsiębiorstwo Handlowe S.T. Śmietana (Wałbrzych), 1992 - 2013
  • Sudeckie Centrum Szkolenia Sp. z o.o. (Świdnica), 2007 - 2008
  • Szkoła Podstawowa (Długopole Dolne), 2004 - 2012
  • Szkoła Podstawowa (Gorzanów), 2004 - 2008
  • Szkoła Podstawowa (Pławnica), 2004 - 2012
  • Szkoła Podstawowa (Stara Łomnica), 2004 - 2012
  • Szkoła Podstawowa (Stary Waliszów), 1980 - 2004
  • Tartak T. Karczewski (Roztoki), 1990 - 1997
  • TAURUS Sp. Jawna J. Bargiel, J. Kogut (Lubań), 1995 - 2022
  • Terenowy Zespół Usług Projektowych (Bystrzyca Kłodzka), 1973 - 2001
  • TRAWOS Sp. z o.o. (Lubin), 1994 - 2015
  • Ubojnia Zwierząt Rzeźnych – Leszek Musioł w Proszówku/Grębocice (Proszówek), 1994 - 1999
  • Usługowa Spółdzielnia Pracy Zakład Inwestycji i Budownictwa (Bystrzyca Kłodzka), 1964 - 1998
  • VISTEON ZEM S.A. Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej POLMO (Duszniki Zdrój), 1977 - 2002
  • Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. (Wałbrzych), 1974 - 2014
  • Werner Schmitz Sp. z o.o. (Wałbrzych), 1999 - 2020
  • Werner Schmitz Sp. z o.o. (Wałbrzych), 1999 - 2020
  • Wykonawstwo i Usługi Wodno-Inżynieryjne „Wodnik” Sp. z o.o. (Kłodzko), 1996 - 2018
  • Zakład Mleczarski „MLEKOSMAK” (Chojnów), 1980 - 2008
  • Zakład Obrotu Artykułami Przemysłu Lekkiego (Jelenia Góra), 1976 - 1994
  • Zakład Produkcyjno-Usługowy „MODVEST” (Międzylesie), 1991 - 2000
  • Zakład Remontowo-Budowlany Gminy Bystrzyca Kłodzka (Bystrzyca Kłodzka), 1990 - 1995
  • Zakład Remontowo-Budowlany Kuratorium Oświaty i Wychowania (Bystrzyca Kłodzka), 1982 - 1998
  • Zakład Usług Turystycznych „Zamek-Grodziec” (Zagrodno), 2006 - 2010
  • Zakłady Mechaniczne „Niemcza” (Niemcza), 1975 - 2002
  • Zakłady Papiernicze (Młynów), 0 - 0
  • Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego LEGNICA - zakład w Radkowie MILANA (Radków), 1980 - 1992
  • ZAMEK Sp. z o.o. (Domaszków), 1999 - 2012
  • Żłobek Miejski (Bystrzyca Kłodzka), 1991 - 1994
  • „RADREW” Sp. z o.o. (Raszówka), 0 - 0

KONTAKT

ADRES

ul. Mickiewicza 15
57-500 Bystrzyca Kłodzka
Prezes Zarządu
Stanisław Sierechan
tel. kom. 606 732 172

Prokurent
Anna Sierechan
tel. kom. 882 318 029

Godziny otwarcia
Poniedziałek-piątek
7:00-15:00
Rozumiem
Korzystając z tej strony akceptujesz postanowieniapolityki prywatności